Kamil Wilczek w głównej roli

21.04.2018 | Federacja Polonia

Drużyna Brøndby uzyskała w czwartek 19 kwietnia ważne zwycięstwo w meczu o pierwsze miejsce duńskiej Superligi, kiedy drużyna pokonała FC Midtjylland z wynikiem 3: 2. Brøndby umocniło się na pozycji lidera i ma 3 punkty przewagi nad FC Midtjylland.

Polski napastnik Kamil Wilczek zdobył dwie pierwsze bramki  dla Brøndby i cieszy się, że mógł pomóc swojemu zespołowi w tym ważnym  zwycięstwie.

"Dla mnie osobi¶cie była to dzika gra. Nigdy nie strzeliłem bramki FC Midtjylland, a dzi¶ mam dwie. Cieszę się, że pomogłem zespołowi wygrać, mówi Wilczek .

"Dzisiaj nie zaczęli¶my bardzo dobrze. My¶lę, że trudno było nam zacz±ć w obu połowach. Ale od 60 do 90 minuty, mieli¶my kontrolę nad gr± i naprawdę pokazali¶my nasz± zwycięsk± mentalno¶ć. Nigdy się nie poddajemy.

Wilczek w tym sezonie w Supelidze strzelił 11 bramek.