Dzisiaj jest sobota, 15 czerwca 2019 | Jolanty, Wita, Wioli

tratwa

Program TVP Polonia

SOBOTA 08.06.2019 TV Polonia
06:10 Barwy szczęścia - odc. 1984 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Barwy szczęścia - odc. 1985 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:05 Barwy szczęścia - odc. 1986 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:35 Barwy szczęścia - odc. 1987 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:10 Turystyczna Jazda
08:25 Kłusownik - odc. 2; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:30 Teleranek - odc. 88 - Afryka -  (N); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Baw się słowami - s. V; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:00 Baw się słowami - s. V; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:20 Studio Raban; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Polonia 24
11:05 Halo Polonia; magazyn
11:45 Okrasa łamie przepisy - Ekologiczne nowalijki -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 254 (Ojciec Mateusz XX, odc. 3) - Gang Buciaruka -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:10 Ratownicy - odc. 1/13 -  (N)  45'; serial TVP; reż. :Marcin Wrona; wyk.: Bogusław Linda, Tomasz Schuchardt, Przemysław Bluszcz, Jacek Koman, Wojciech Czerwiński, Ewa Sakalova, Paweł Domagała, Michał Czernicki, Oriana Soika, Mikołaj Roznerski; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Europa da się lubić - 15 lat później - (5); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Królewskie sekrety   odc. 13; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Wolny Ekran - (148); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Kulturalni PL - (459); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 1/13 -  (N)  46'; serial obyczajowy TVP; reż. :Adek Drabiński; wyk.: Joanna Brodzik, Piotr Grabowski, Olga Frycz, Zofia Kucówna, Anna Czartoryska, Paweł Deląg, Rafał Rutkowski, Grzegorz Mielczarek, Justyna Grzybek, Bartek Porczyk; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Niechaj zstąpi Duch Twój - koncert urodzinowy Świętego Jana Pawła II; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - odc. 34 - Kobiałka z rozumem; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Bodo - odc. 3 -  (N); serial biograficzny; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Wielki Test; Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Europa da się lubić - 15 lat później - (5); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 1/13 -  (N)  46'; serial obyczajowy TVP; reż. :Adek Drabiński; wyk.: Joanna Brodzik, Piotr Grabowski, Olga Frycz, Zofia Kucówna, Anna Czartoryska, Paweł Deląg, Rafał Rutkowski, Grzegorz Mielczarek, Justyna Grzybek, Bartek Porczyk; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - odc. 34 - Kobiałka z rozumem; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Bodo - odc. 3 -  (N); serial biograficzny; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Wielki Test; Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Kulturalni PL - (459); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

NIEDZIELA 09.06.2019 TV Polonia
06:35 Tygrysy Europy - odc. 18/18 - Festiwal -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Muzyczna scena Halo Polonia - /10/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ukryte skarby - Wolsztyn; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Lajk!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Mama - nic - odc. 4/4 - Negatyw -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:00 Zemsta w Odrzykoniu; film animowany; reż. :Leszek Komorowski; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Supełkowe ABC - odc. 137 -  (JM); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 24 - Żegnaj Klu - Klu (ep. 24 - Au revoir Clou - Clou); serial animowany kraj prod. Francja, Polska (2002); Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Baw się słowami - s. V; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:20 Baw się słowami - s. V; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:35 Ziarno - Duch Święty działa w nas; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Wolny Ekran - (148); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:20 Moda na rodzinę - odc. 113 -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
11:50 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Regina Coeli (Anioł Pański) kraj prod. Watykan (2019), Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Misja w Afryce - Cud sakramentów; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z sanktuarium Matki Bożej Studzieniczańskiej - Matki Kościoła w Studzienicznej, Transmisja
14:25 Krótki film o Warszawie - Warszawa Marka Nowakowskiego; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Tygrysy Europy - odc. 18/18 - Festiwal -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Lajk!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 55. KFPP Opole 2018 - Scena Alternatywna - /7/; widowisko artystyczne; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Leśniczówka - odc. 63 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
16:55 Leśniczówka - odc. 64 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 2/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Oczy w oczy - (121) Marian Lichtman; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:25 Nieziemscy - odc. 1 Awaria -  (N); program dla dzieci; reż. :Grzegorz Sadurski; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Pamiętnik Florki s.I - Czas, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Dziewczyny ze Lwowa s.III - odc. 36* (seria III odc. 10) - W chmurze -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Handlarz cudów (.) -  (N)  98'; dramat kraj prod. Polska, Szwecja (2009); reż. :Jarosław Szoda, Bolesław Pawica; wyk.: Borys Szyc, Sonia Mietielica, Joanna Szczepkowska, Roman Golczuk, Mariusz Benoit; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Muzeum Polskiej Piosenki  - "Wyszłam za mąż zaraz wracam" - Ewa Bem; Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Niedziela z... rolami Aliny Janowskiej; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 2/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:15 La La Poland s.II - odc (8); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Pamiętnik Florki s.I - Czas, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Dziewczyny ze Lwowa s.III - odc. 36* (seria III odc. 10) - W chmurze -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Oczy w oczy - (121) Marian Lichtman; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:05 Handlarz cudów (.) -  (N)  98'; dramat kraj prod. Polska, Szwecja (2009); reż. :Jarosław Szoda, Bolesław Pawica; wyk.: Borys Szyc, Sonia Mietielica, Joanna Szczepkowska, Roman Golczuk, Mariusz Benoit; Dla małoletnich od lat 12

PONIEDZIAŁEK 10.06.2019 TV Polonia
06:20 Rączka gotuje - Cukiernia Consonni; magazyn kulinarny; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Astronomia niepodległa 100 lat polskiej astronomii - odc. 1/19; film dokumentalny
07:25 W Krainie Baśni - odc. 1 Mały kociołek -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Podwodne ABC - Mistrzowie podwodnego kamuflażu; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Kulturalni PL - (458); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Racja stanu - (157); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /57/ Bociany - Józef Chełmoński; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Polacy na ratunek Żydom - odc. 8 - Rodzina Hapońskich; magazyn historyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:10 Barwy szczęścia - odc. 1988 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Dziewczyny ze Lwowa s.III - odc. 36* (seria III odc. 10) - W chmurze -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Oczy w oczy - (121) Marian Lichtman; Dla małoletnich od lat 7
15:10 Reportaż
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Korona królów - odc. 219 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Kapitał Polski - /36/; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:40 Moliki książkowe s.II - Domowi odkrywcy; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 W Krainie Baśni - odc. 1 Mały kociołek -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /2/ Monte Cassino; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 Barwy szczęścia - odc. 1988 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 287; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Dobranocka - Dziwny świat kota Filemona - Zabawa w chowanego; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Msza Święta w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
20:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:45 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Sport; STEREO, 16:9
21:00 O mnie się nie martw - s. IX odc. 12/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii - (455); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Focus on Poland - (113); STEREO, 16:9
23:30 Obrona Terytorialna - wczoraj, dziś, jutro.; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Korona królów - odc. 219 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 287; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 W Krainie Baśni - odc. 1 Mały kociołek -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwny świat kota Filemona - Zabawa w chowanego; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 O mnie się nie martw - s. IX odc. 12/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /2/ Monte Cassino; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 1988 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Rozmowa Polonii - (455); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Kapitał Polski - /36/; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:40 Wolny Ekran - (148); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland - (113); STEREO, 16:9

WTOREK 11.06.2019 TV Polonia
06:10 ENTER Enea Festival 2017 - Leszek Możdżer, Gloria Campaner; program muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Pożyteczni.pl; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 156 Grupy i zbiory; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:25 Rozmowa Polonii - (455); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /2/ Monte Cassino; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 287; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Barwy szczęścia - odc. 1989 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Bodo - odc. 3 -  (N); serial biograficzny; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Obrona Terytorialna - wczoraj, dziś, jutro.; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Spis treści - Stanisław Vincenz; felieton; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Korona królów - odc. 220 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Żywy Bałtyk - odc. 1 Mewia Łacha; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
16:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 156 Grupy i zbiory; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Zwierzaki Czytaki - odc. 55 - Mechagorilla; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /7/ Train de balieun - Józef Czapski; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 Okrasa łamie przepisy - W tatarskim kociołku -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1989 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Wysp - /59/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod. Wielka Brytania (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Reksio - Reksio pogromca, odc. 23; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 255 (Ojciec Mateusz XX, odc. 4) - El Greco -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii - (456); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Focus on Poland - (114); STEREO, 16:9
23:30 Ocaleni; reality show; Dla małoletnich od lat 16
00:30 Korona królów - odc. 220 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Magazyn z Wysp - /59/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod. Wielka Brytania (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 156 Grupy i zbiory; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Reksio - Reksio pogromca, odc. 23; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 255 (Ojciec Mateusz XX, odc. 4) - El Greco -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /7/ Train de balieun - Józef Czapski; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 1989 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Rozmowa Polonii - (456); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Żywy Bałtyk - odc. 1 Mewia Łacha; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
05:45 Krótki film o Warszawie - Warszawa Marka Nowakowskiego; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Focus on Poland - (114); STEREO, 16:9

ŚRODA 12.06.2019 TV Polonia
06:10 Korona królów - odc. 73 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Korona królów - odc. 74 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:05 Módl się i pracuj; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Baw się słowami - Wielcy Polacy; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
07:40 Baw się słowami - Ja już wiem i ty już wiesz; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:25 Rozmowa Polonii - (456); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Halo Polonia; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu - /7/ Train de balieun - Józef Czapski; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Magazyn z Wysp - /59/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod. Wielka Brytania (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Barwy szczęścia - odc. 1990 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 O mnie się nie martw - s. IX odc. 12/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Tajemnice początków Polski - Miasto zatopionych bogów -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Turystyczna Jazda - odc. 101 Region Trenczyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Wiadomości
15:55 Korona królów - odc. 221 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Studio Raban; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Baw się słowami - Wielcy Polacy; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:05 Baw się słowami - Ja już wiem i ty już wiesz; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:20 Historia jednego obrazu - /8/ Stańczyk na dworze królowej Bony po utracie Smoleńska - Jan Matejko; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 Gwiazdozbiór TVP  - Kasia Stankiewicz /cz. 1/; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Gwiazdozbiór TVP  - Kasia Stankiewicz /cz. 2/; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1990 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2019); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Przypadki zwierzojeża - Jego wysokość, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Londyńczycy II - odc. 13/16 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii - (457); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Focus on Poland - (115); STEREO, 16:9
23:30 Tajemnice początków Polski - Miasto zatopionych bogów -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:15 MAŁOPOLSKA NA ROWERY - Nizina Nadwiślańska; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Korona królów - odc. 221 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2019); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Baw się słowami - Wielcy Polacy; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
01:30 Baw się słowami - Ja już wiem i ty już wiesz; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Przypadki zwierzojeża - Jego wysokość, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - Czytanie przed spaniem - Karolinka i kłopoty z wymową; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Londyńczycy II - odc. 13/16 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /8/ Stańczyk na dworze królowej Bony po utracie Smoleńska - Jan Matejko; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 1990 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Rozmowa Polonii - (457); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Halo Polonia; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Reportaż
05:55 Focus on Poland - (115); STEREO, 16:9

CZWARTEK 13.06.2019 TV Polonia
06:10 Korona królów - odc. 75 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Korona królów - odc. 76 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:10 wojsko - polskie.pl - odc. 56; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 1 Białowieski Park Narodowy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24
11:25 Rozmowa Polonii - (457); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu - /8/ Stańczyk na dworze królowej Bony po utracie Smoleńska - Jan Matejko; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2019); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Barwy szczęścia - odc. 1991 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Dom nad rozlewiskiem - odc. 1/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Londyńczycy II - odc. 13/16 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Pod Tatrami; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Wiadomości
15:55 Korona królów - odc. 222 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Wschód; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:55 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 1 Białowieski Park Narodowy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /3/ Dama z gronostajem; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 Brodzik od kuchni - odc. 1; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Racja stanu - (158); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1991 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Mocny Kawa; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 6 - Upał; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Komisarz Alex s.XI - odc. 142 (seria XI. odc. 12) - Klątwa Caravaggia -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii - (458); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Focus on Poland - (116); STEREO, 16:9
23:30 Reportaż
24:00 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Korona królów - odc. 222 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Wschód; magazyn
01:25 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 1 Białowieski Park Narodowy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 6 - Upał; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Komisarz Alex s.XI - odc. 142 (seria XI. odc. 12) - Klątwa Caravaggia -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /3/ Dama z gronostajem; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 1991 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Rozmowa Polonii - (458); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Racja stanu - (158); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland - (116); STEREO, 16:9

PIĄTEK 14.06.2019 TV Polonia
06:10 Leśniczówka - odc. 39 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:30 Leśniczówka - odc. 40 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:55 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Domisie - Pomyśl o innych, Domisiu; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:25 Rozmowa Polonii - (458); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu - /3/ Dama z gronostajem; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Mocny Kawa; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Opole 2016 na bis /7/; koncert; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Dom nad rozlewiskiem - odc. 2/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Komisarz Alex s.XI - odc. 142 (seria XI. odc. 12) - Klątwa Caravaggia -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Wiadomości
15:55 Korona królów - taka historia... - odc. 35 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Baw się słowami - Toruńskie katarzynki s. III; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:40 Baw się słowami - Torunianin i torunianka s. III; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:55 Domisie - Pomyśl o innych, Domisiu; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /4/ Podaj cegłę; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 Kabaretowy Alfabet Dwójki - D - jak Dudek (bis); Dla małoletnich od lat 12
18:25 Wszystko przed nami - odc. 24 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Magazyn z Ameryki - /57/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod. USA (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:15 Dobranocka - Przygody Bolka i Lolka - Tola, odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Sport; STEREO, 16:9
20:15 56. KFPP w Opolu - Od Opola do Opola; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:30 56. KFPP w Opolu - Debiuty; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Korona królów - taka historia... - odc. 35 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Magazyn z Ameryki - /57/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod. USA (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:20 Domisie - Pomyśl o innych, Domisiu; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Bolka i Lolka - Tola, odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 56. KFPP w Opolu - Od Opola do Opola; Dla małoletnich od lat 12
04:45 56. KFPP w Opolu - Debiuty; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

SOBOTA 15.06.2019 TV Polonia
06:20 Barwy szczęścia - odc. 1988 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:45 Barwy szczęścia - odc. 1989 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:10 Barwy szczęścia - odc. 1990 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:35 Barwy szczęścia - odc. 1991 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:10 Turystyczna Jazda - odc. 101 Region Trenczyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Kłusownik - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:30 Teleranek - odc. 87 - Afryka -  (N); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Baw się słowami - Wielcy Polacy; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:10 Baw się słowami - Ja już wiem i ty już wiesz; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:25 Studio Raban; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Polonia 24
11:40 Halo Polonia; magazyn
12:20 Zakochaj się w Polsce - odc. 124 Kwidzyn -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
12:45 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 255 (Ojciec Mateusz XX, odc. 4) - El Greco -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Dylematu 5 - odc. 1/3 - Eksplozja -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Europa da się lubić - 15 lat później - (6); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Wolny Ekran - (149); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Kulturalni PL - (460); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Muzyczna scena Halo Polonia - /17/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Mariolka Prawdę ci powie; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - odc. 35 - Kamień na dnie jeziora; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Sport; STEREO, 16:9
20:15 56. KFPP w Opolu - Premiery; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:20 56. KFPP w Opolu - "Walizki moje pełne snów", czyli podróż poety; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:55 Mariolka Prawdę ci powie; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - odc. 35 - Kamień na dnie jeziora; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport
02:35 56. KFPP w Opolu - Premiery; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 56. KFPP w Opolu - "Walizki moje pełne snów", czyli podróż poety; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Kulturalni PL - (460); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

NIEDZIELA 16.06.2019 TV Polonia
07:05 Mariolka Prawdę ci powie; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
07:35 Lajk!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Wolny Ekran - (149); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:25 Ziarno - Jezus prawdziwy; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod. Watykan (2019), Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:35 Misja w Afryce - Wojna cz. 2; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Transmisja Mszy Świętej z kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu, Transmisja
14:15 Kino familijne - Akademia pana Kleksa - część 1 Przygoda księcia Mateusza -  (N); film przygodowy kraj prod. Polska (1983); reż.: Krzysztof Gradowski; wyk.: Piotr Fronczewski, Leon Niemczyk, Sławek Wronka, Irena Karel, Zdzisława Sośnicka, Lech Ordon, Robert Pluciński, Alicja Jachiewicz, Jolanta Żółkowska, Magda Scholl; Dla małoletnich od lat 7
16:10 Lajk!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Leśniczówka - odc. 65 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
16:55 Leśniczówka - odc. 66 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 4/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Nela Mała Reporterka - Poznajmy Leniwce -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Dobranocka - Pamiętnik Florki s.I - Dobry przykład, odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:09 Sport; STEREO, 16:9
20:15 56. KFPP w Opolu - Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:45 Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 4/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Brodzik od kuchni - odc. 1; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Pamiętnik Florki s.I - Dobry przykład, odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 56. KFPP w Opolu - Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakochaj się w Polsce - odc. 121 Mrągowo -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7

PONIEDZIAŁEK 17.06.2019 TV Polonia
06:20 Rączka gotuje
06:55 Astronomia niepodległa 100 lat polskiej astronomii - odc. 2/19 - Obserwatorium Astronomiczne Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza; film dokumentalny
07:25 W Krainie Baśni - odc. 2 Kwiat paproci -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Kulturalni PL - (460); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Racja stanu - (158); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /4/ Podaj cegłę; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Magazyn z Ameryki - /57/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod. USA (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:10 Barwy szczęścia - odc. 1992 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Dylematu 5 - odc. 2/3 - Spóła -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 One. Kobiety kultury - Anna Dymna -  (JM); magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Marta Żurowska A. D. 1925; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Korona królów - odc. 223 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Prywatne życie zwierząt - sezon 2 - (odc. 10) - Świat oczami zwierząt -  (N); reportaż; Dla małoletnich od lat 12
16:50 W Krainie Baśni - odc. 2 Kwiat paproci -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /5/ My i wojna; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Nożem i widelcem; magazyn kulinarny
18:15 Zakochaj się w Polsce - odc. 124 Kwidzyn -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:40 Pod Tatrami
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1992 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 288; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Dziwny świat kota Filemona - Ach te myszy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 O mnie się nie martw - s. IX odc. 13/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii - (459); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Focus on Poland - (117); STEREO, 16:9
23:30 Napisane życie. Wisława Szymborska; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Korona królów - odc. 223 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 288; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 W Krainie Baśni - odc. 2 Kwiat paproci -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwny świat kota Filemona - Ach te myszy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 O mnie się nie martw - s. IX odc. 13/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /5/ My i wojna; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 1992 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Rozmowa Polonii - (459); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Nożem i widelcem - odc. 206 - Kaszanka dziadkowa z pieczywem a'la pita oraz sałatka ze szparagami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Wolny Ekran - (149); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland - (117)

WTOREK 18.06.2019 TV Polonia
06:10 The Best Of Szalom na Szerokiej (Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 2017); koncert; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Pożyteczni.pl; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 157 Figury geometryczne; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:25 Rozmowa Polonii - (459); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /5/ My i wojna; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Nad Niemnem  - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 288; Dla małoletnich od lat 12
13:10 Barwy szczęścia - odc. 1993 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Dylematu 5 - odc. 3/3 - Biznes -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Napisane życie. Wisława Szymborska; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Korona królów - odc. 224 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Żywy Bałtyk - odc. 2 Zatoka Pucka; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
16:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 157 Figury geometryczne; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Zwierzaki Czytaki - odc. 56 - Skarbonek; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /6/ Rozstrzelanie VIII - Andrzej Wróblewski; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia rowerowa -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1993 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Kierunek Zachód - /34/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod. Niemcy (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Reksio - Reksio żeglarz, odc. 24; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 256 (Ojciec Mateusz XX, odc. 5) - Piłkarski pasjans -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii - (460); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Focus on Poland - (118); STEREO, 16:9
23:30 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:30 Korona królów - odc. 224 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kierunek Zachód - /34/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod. Niemcy (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 157 Figury geometryczne; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Reksio - Reksio żeglarz, odc. 24; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 256 (Ojciec Mateusz XX, odc. 5) - Piłkarski pasjans -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /6/ Rozstrzelanie VIII - Andrzej Wróblewski; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 1993 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Rozmowa Polonii - (460); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Halo Polonia; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Żywy Bałtyk - odc. 2 Zatoka Pucka; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland - (118); STEREO, 16:9

ŚRODA 19.06.2019 TV Polonia
06:10 Korona królów - odc. 77 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Korona królów - odc. 78 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:05 Daleko od domu; reportaż
07:35 Nela Mała Reporterka - Poznajmy Leniwce; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:25 Rozmowa Polonii - (460); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /6/ Rozstrzelanie VIII - Andrzej Wróblewski; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Kierunek Zachód - /34/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod. Niemcy (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Barwy szczęścia - odc. 1994 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 O mnie się nie martw - s. IX odc. 13/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Tajemnice początków Polski - Ukryte gniazdo dynastii -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Turystyczna Jazda
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Korona królów - odc. 225 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Studio Raban; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Nela Mała Reporterka - Poznajmy Leniwce; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /9/ Portret mężczyzny z motylem - Janusz Eichler; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Gwiazdozbiór TVP - Ewa Farna /cz. 1/; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Gwiazdozbiór TVP  - Ewa Farna /cz. 2/; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1994 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2019); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Przypadki zwierzojeża - Dziura w całym, odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Londyńczycy II - odc. 14/16 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii - (461); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Focus on Poland - (119); STEREO, 16:9
23:30 Tajemnice początków Polski - Ukryte gniazdo dynastii -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:15 MAŁOPOLSKA NA ROWERY - Jezioro Czorsztyńskie; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Korona królów - odc. 225 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2019); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Nela Mała Reporterka - Poznajmy Leniwce; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przypadki zwierzojeża - Dziura w całym, odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - Czytanie przed spaniem - Film; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Londyńczycy II - odc. 14/16 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /9/ Portret mężczyzny z motylem - Janusz Eichler; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 1994 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Rozmowa Polonii - (461); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Marta Żurowska A. D. 1925
05:55 Focus on Poland - (119); STEREO, 16:9

CZWARTEK 20.06.2019 TV Polonia
06:10 Korona królów - odc 79 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Korona królów - odc 80 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:10 wojsko - polskie.pl - odc. 57; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 2 Poleski Park Narodowy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Koncert zespołu Warszawskie Combo; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Reportaż
09:30 Kino retro - Fredek uszczęśliwia świat  83'; komedia kraj prod. polska (1936); reż.: Zbigniew Ziembiński; wyk.: Karolina Łubieńska, Zbigniew Rakowiecki, Lena Żeliska, Jerzy Czapliński, Loda Halama, Wanda Jaroszewska, Józef Kondrat, Tadeusz Wesołowski, Antoni Fertner, Józef Orwid; Dla małoletnich od lat 7
11:00 Transmisja Mszy Świętej z Bazyliki Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Ludźmierzu
13:15 Historia jednego obrazu - /25/ Ekstaza Św. Franciszka - El Greco; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2019); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Barwy szczęścia - odc. 1995 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Londyńczycy II - odc. 14/16 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Korona królów - odc 226 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Koncert zespołu Warszawskie Combo; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Biała sukienka -  (N) (AD); film TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Barwy szczęścia - odc. 1995 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 7 - Łapmy lisa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Komisarz Alex s.XI - odc. 143 (seria XI. odc. 13) - Bracia -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Bilet na księżyc -  (N); film obyczajowy; Dla małoletnich od lat 16
23:50 Marta Żurowska A. D. 1925; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Korona królów - odc 226 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Program rozrywkowy
01:25 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 2 Poleski Park Narodowy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 7 - Łapmy lisa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Komisarz Alex s.XI - odc. 143 (seria XI. odc. 13) - Bracia -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /1/ Pochodnie Nerona; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 1995 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Bilet na księżyc -  (N); film obyczajowy; Dla małoletnich od lat 16

PIĄTEK 21.06.2019 TV Polonia
06:10 Leśniczówka - odc. 41 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:30 Leśniczówka - odc. 42 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:55 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Domisie - Domisiowe farby; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Hydrozagadka -  (N); film TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /9/ Portret mężczyzny z motylem - Janusz Eichler; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Słyszę w sobie muzykę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Na sygnale - odc. 213 "Trauma" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Dom nad rozlewiskiem - odc. 4/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Komisarz Alex s.XI - odc. 143 (seria XI. odc. 13) - Bracia -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Korona królów - taka historia... - odc. 36 - Kobiety Kazimierza -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Baw się słowami - Legenda o Zakopanem s. III; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:40 Baw się słowami - Dużo czy mało? s. III; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:55 Domisie - Domisiowe farby; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /10/ Auto na tle zimowego pejzażu - Rafał Malczewski; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Taka to robota czyli kabaretowy przegląd zawodów - (15) - Sprzedawca; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Wszystko przed nami - odc. 25 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Polacy na ratunek Żydom - odc. 9 - Żołnierz Mesjasza, opowieść druga; magazyn historyczny; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygody Bolka i Lolka - Kruk, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Ratownicy - odc. 2/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:45 Słyszę w sobie muzykę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Spis treści - Adam Mauersberger; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland - (120); STEREO, 16:9
23:30 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Muzeum Polskiej Piosenki - /22/ - "Oko za oko" - Justyna Steczkowska; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Korona królów - taka historia... - odc. 36 - Kobiety Kazimierza -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Polacy na ratunek Żydom - odc. 9 - Żołnierz Mesjasza, opowieść druga; magazyn historyczny; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Domisie - Domisiowe farby; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Bolka i Lolka - Kruk, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Ratownicy - odc. 2/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Na sygnale - odc. 213 "Trauma" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Historia jednego obrazu - /10/ Auto na tle zimowego pejzażu - Rafał Malczewski; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Halo Polonia; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Koncert zespołu Warszawskie Combo; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Focus on Poland - (120); STEREO, 16:9

SOBOTA 22.06.2019 TV Polonia
06:10 Barwy szczęścia - odc. 1992 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Barwy szczęścia - odc. 1993 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Barwy szczęścia - odc. 1994 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Barwy szczęścia - odc. 1995 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:25 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Zakochaj się w Polsce - odc. 122 Rydzyna; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
12:45 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 256 (Ojciec Mateusz XX, odc. 5) - Piłkarski pasjans -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Ratownicy - odc. 2/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Europa da się lubić - 15 lat później - (7); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Wolny Ekran - (150); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Kulturalni PL - (461); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 5/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rodzina, ach rodzina - (odc. 1) - Dziadek; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - Małpa w kąpieli, odc. 36; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Bodo - odc. 4 -  (N); serial biograficzny; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Wielki Test o Policji
23:15 Europa da się lubić - 15 lat później - (7); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 5/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - Małpa w kąpieli, odc. 36; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Bodo - odc. 4 -  (N); serial biograficzny; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Wielki Test o Policji
05:35 Kulturalni PL - (461); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

NIEDZIELA 23.06.2019 TV Polonia
06:35 Program rozrywkowy
07:35 Lajk!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Wolny Ekran - (150); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:25 Ziarno - Ojciec, Tata, Tatuś - Dzień Ojca; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:40 Misja w Afryce - Wojna i Kościól; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Transmisja Mszy Świętej z kościoła pw. św. Wojciecha w Koninie, Transmisja
14:15 Kino familijne - Akademia pana Kleksa - część 2 Tajemnica Golarza Filipa -  (N); film przygodowy; Dla małoletnich od lat 7
16:10 Lajk!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Leśniczówka - odc. 67 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
16:55 Leśniczówka - odc. 68 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 6/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Oczy w oczy - (101) Marzena Trybała; Dla małoletnich od lat 7
19:25 Nela Mała Reporterka - Tajemniczy świat oceanu -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Pamiętnik Florki s.I - Balet, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:20 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Dziewczyny ze Lwowa s.III - odc. 37* (seria III odc. 11) - "Powrót do normy" -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Komediowe lato - Nic śmiesznego -  (N); komedia; Dla małoletnich od lat 16
23:10 program rozrywkowy
00:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 6/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Brodzik od kuchni - odc. 2; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Pamiętnik Florki s.I - Balet, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Dziewczyny ze Lwowa s.III - odc. 37* (seria III odc. 11) - "Powrót do normy" -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Oczy w oczy - (101) Marzena Trybała; Dla małoletnich od lat 7
04:10 Komediowe lato - Nic śmiesznego -  (N); komedia; Dla małoletnich od lat 16


Oznaczenia programów z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych:
(N) – program z napisami dla niesłyszących (txt)
(JM) – program z tłumaczeniem na język migowy)
(AD) – program zawierający audiodyskrypcję