Dzisiaj jest piątek, 3 kwietnia 2020 | Ryszarda, Antoniego, Pankracego

Program TVP Polonia

PIĄTEK 20.03.2020 TV Polonia
06:10 Leśniczówka - odc. 90 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:35 Magazyn śledczy Anity Gargas - /149/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Czy wiesz, że... - /28/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:35 Na sygnale - odc. 252 "Czas się żegnać" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2020); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Rozmowa Polonii; rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 M jak miłość - odc. 1492 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Muzyczna scena Halo Polonia - /37/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 M jak miłość - odc. 1493 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Korona królów - taka historia... - odc. 60 - Jak zostać świętą w XIII w? -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Domisie - Dziura w spodniach, czyli to nie ja, to samo się zrobiło -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /122/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Okrasa łamie przepisy - Wielkopolskie potrawy jednogarnkowe -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Wszystko przed nami - odc. 63 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Przystanek Ameryka - /6/ (Przystanek Ameryka) kraj prod.USA (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Agatka - Agatka i Kaktus, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Na dobre i na złe - odc. 769 Z potrzeby serca -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:45 Wolny Ekran - (189); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:00 Z pamięci - Paweł Hertz; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland - (307); STEREO, 16:9
23:30 Kabaret za kulisami - 11 - Lider; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Korona królów - taka historia... - odc. 60 - Jak zostać świętą w XIII w? -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Przystanek Ameryka - /6/ (Przystanek Ameryka) kraj prod.USA (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:20 Domisie - Dziura w spodniach, czyli to nie ja, to samo się zrobiło -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Agatka - Agatka i Kaktus, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Na dobre i na złe - odc. 769 Z potrzeby serca -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Na sygnale - odc. 252 "Czas się żegnać" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 ROK 1920. Kalendarium - odc. 11; Dla małoletnich od lat 7
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2146 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Barwy szczęścia - odc. 2147 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland - (307); STEREO, 16:9

SOBOTA 21.03.2020 TV Polonia
06:10 Barwy szczęścia - odc. 2148 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Barwy szczęścia - odc. 2149 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Okrasa łamie przepisy - Królik lekki i smaczny -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 279 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 2) - Przesyłka -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Na dobre i na złe - odc. 769 Z potrzeby serca -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Kabaret za kulisami - 11 - Lider; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Wolny Ekran - (189); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Kulturalni PL - (500); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 M jak miłość - odc. 1494 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Szansa na sukces. Opole 2020 - odc. (3); widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Mami Fatale, seria 3 - Smog, odc. 29; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Młody Piłsudski - odc. 1 -  (N); serial historyczny TVP kraj prod.Polska (2018); reż.:Jarosław Marszewski; wyk.:Marek Kalita, Jan Englert, Grzegorz Otrębski, Kuba Dyniewicz, Urszula Grabowska, Ewa Wencel, Sebastian Cybulski, Andrzej Nejman, Rafał Kowalski, Robert Czebotar; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Sanatorium miłości s.II - odc. 10 -  (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Komornik -  (N); dramat kraj prod.Polska (2005); reż.:Feliks Falk; wyk.:Andrzej Chyra, Małgorzata Kożuchowska, Kinga Preis, Grzegorz Wojdon, Jan Frycz;
00:25 M jak miłość - odc. 1494 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Mami Fatale, seria 3 - Smog, odc. 29; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Młody Piłsudski - odc. 1 -  (N); serial historyczny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Sanatorium miłości s.II - odc. 10 -  (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Szansa na sukces. Opole 2020 - odc. (3); widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Kulturalni PL - (500); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

NIEDZIELA 22.03.2020 TV Polonia
06:25 The Extra Mile
06:50 Powroty - /12/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:10 Ziarno - Wiara, nadzieja, miłość; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Świadek historii; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Pratulinie; STEREO, 16:9, Transmisja
14:15 Lalka - odc. 4/9 - Pierwsze ostrzeżenie -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Powroty - /12/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:10 Lajk!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Leśniczówka - odc. 141 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
16:55 Leśniczówka - odc. 142 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1495 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Przyrodnik na tropie - odc. 2 - Bóbr -  (N) (JM); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Czy wiesz, że... - /29/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Nela Mała Reporterka - odc. 81 Dalekie plemiona Birmy -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Podróże na burzowej chmurze - Wstążka Duende, odc. 8 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Zniewolona - odc. 22 (Krepostnaya) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019); Dla małoletnich od lat 16
21:45 Uwaga - Premiera! - Konwój -  (N) kraj prod.Polska (2016); reż.:Maciej Żak; wyk.:Robert Więckiewicz, Janusz Gajos, Przemysław Bluszcz, Łukasz Simlat, Ireneusz Czop, Tomasz Ziętek, Agnieszka Żulewska; Dla małoletnich od lat 16
23:15 Muzyczna scena Halo Polonia - /16/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Niedziela z... Emilią Krakowską; Dla małoletnich od lat 12
00:25 M jak miłość - odc. 1495 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Zakochaj się w Polsce - odc. 157 Kazimierz Dolny -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Podróże na burzowej chmurze - Wstążka Duende, odc. 8 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Zniewolona - odc. 22 (Krepostnaya) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019); Dla małoletnich od lat 16
03:35 Uwaga - Premiera! - Konwój -  (N); Dla małoletnich od lat 16
05:30 Niedziela z... Emilią Krakowską; Dla małoletnich od lat 12

PONIEDZIAŁEK 23.03.2020 TV Polonia
06:20 wojsko - polskie.pl - odc. 93; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Zwierzaki Czytaki - odc. 71 - Pawiano dorant; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Figu Migu - odc. 29 Kiedy pirat robi arrr -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:35 Barwy szczęścia - odc. 2150 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 ROK 1920. Kalendarium - odc. 11; Dla małoletnich od lat 7
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Przystanek Ameryka - /6/ (Przystanek Ameryka) kraj prod.USA (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:50 Aktorka bez granic. Polski Teatr w Toronto; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:50 A w nas Polska ciągle się tli; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
14:20 Młody Piłsudski - odc. 1 -  (N); serial historyczny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 Zakochaj się w Polsce - odc. 157 Kazimierz Dolny -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:00 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Korona królów - odc 337 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Zwierzaki Czytaki - odc. 71 - Pawiano dorant; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Figu Migu - odc. 29 Kiedy pirat robi arrr -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /123/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Kościół Jezuitów we Lwowie; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2150 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 326; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Maurycy i Hawranek - odc. 8 - Piąta klepka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 O mnie się nie martw s.XI odc. 1/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Dom nad rozlewiskiem - odc. 6/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland
23:30 Modlitwa o Polskę. Z ziemi podlaskiej; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Korona królów - odc 337 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 326; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Zwierzaki Czytaki - odc. 71 - Pawiano dorant; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Figu Migu - odc. 29 Kiedy pirat robi arrr -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Maurycy i Hawranek - odc. 8 - Piąta klepka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 O mnie się nie martw s.XI odc. 1/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /124/ Śluby Jana Kazimiera - Jan Matejko; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2150 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:35 Dom nad rozlewiskiem - odc. 6/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Powroty - /12/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:40 Nożem i widelcem - odc. 259; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Focus on Poland

WTOREK 24.03.2020 TV Polonia
06:10 Anna Dymna - spotkajmy się - Justyna Sujata; Dla małoletnich od lat 7
06:45 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 4 - CZAS; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:35 Barwy szczęścia - odc. 2151 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 326; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Polonia 24; STEREO, 16:9
13:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 6/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 O mnie się nie martw s.XI odc. 1/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości
15:30 Modlitwa o Polskę. Z ziemi podlaskiej; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Korona królów - odc 338 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 4 - CZAS; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /124/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Przystanek Historia - odc. 15; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Pod Tatrami - 100 - lecie ruchu olimpijskiego; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2151 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Wysp - /92/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Pomysłowy Dobromir - odc. 16/20 - Budzik; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 280 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 3) - Lepsza przyszłość -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24
22:20 Dom nad rozlewiskiem - odc. 7/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland
23:30 Ocaleni; reality show; Dla małoletnich od lat 16
00:30 Korona królów - odc 338 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Magazyn z Wysp - /92/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 4 - CZAS; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Pomysłowy Dobromir - odc. 16/20 - Budzik; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 280 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 3) - Lepsza przyszłość -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /125/ Orfeusz grający zwierzętom - Michael Willmann; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2151 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24
04:35 Dom nad rozlewiskiem - odc. 7/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Przystanek Historia - odc. 15; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Pod Tatrami -  100 - lecie ruchu olimpijskiego; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Focus on Poland

ŚRODA 25.03.2020 TV Polonia
06:10 Korona królów - odc 175 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Światełko nadziei; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 A to polski właśnie... - Polskie i niepolskie nazwiska; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 A to polski właśnie... - Nie dla psa kiełbasa; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
11:35 Barwy szczęścia - odc. 2152 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Magazyn z Wysp - /92/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Polonia 24
13:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 7/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Sanatorium miłości s.II - odc. 10 -  (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 Polskie 100 lat - Polityka okupanta sowieckiego 1937 - 1941; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Polskie 100 lat - Polskie Państwo Podziemne. Aspekty wojskowe; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Korona królów - odc 339 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 A to polski właśnie... - Polskie i niepolskie nazwiska; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 A to polski właśnie... - Nie dla psa kiełbasa; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Nela Mała Reporterka - odc. 81 Dalekie plemiona Birmy -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /125/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Ekspres Lodowcowy; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2152 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Kierunek Zachód - /67/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.Niemcy (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Fortele Jonatana Koota - odc. 3 - Pod prąd; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Echo serca s.I - odc. 15 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24
22:20 Dom nad rozlewiskiem - odc. 8/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland
23:30 Polskie 100 lat - Polityka okupanta sowieckiego 1937 - 1941; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Polskie 100 lat - Polskie Państwo Podziemne. Aspekty wojskowe; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Korona królów - odc 339 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kierunek Zachód - /67/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.Niemcy (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 A to polski właśnie... - Polskie i niepolskie nazwiska; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
01:25 A to polski właśnie... - Nie dla psa kiełbasa; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Nela Mała Reporterka - odc. 81 Dalekie plemiona Birmy -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Fortele Jonatana Koota - odc. 3 - Pod prąd; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Echo serca s.I - odc. 15 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /126/ Porwanie królewny - Witold Wojtkiewicz; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2152 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24
04:35 Dom nad rozlewiskiem - odc. 8/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Kościół Jezuitów we Lwowie; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland

CZWARTEK 26.03.2020 TV Polonia
06:10 Korona królów - odc 176 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Turystyczna Jazda - odc. 109 Park Nordseeküste i Morze Wattowe; Dla małoletnich od lat 12;
06:55 Zaczarowany świat... - odc. 12; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:35 Barwy szczęścia - odc. 2153 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Kierunek Zachód - /67/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.Niemcy (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 8/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Echo serca s.I - odc. 15 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 Szansa na sukces. Opole 2020 - odc. (3); widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Korona królów - odc 340 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Zaczarowany świat... - odc. 12; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 ROK 1920. Kalendarium - odc. 12; Dla małoletnich od lat 7
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /126/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2153 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa
19:45 Dobranocka - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 20 - Prawdziwego Kulfona poznaje się w biedzie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Dobranocka - Cała Polska Czyta dzieciom - O jadalnych dinozaurach; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Miasto skarbów - odc. 2 Twarz Marylin Monroe -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
21:45 Polonia 24
22:20 Dom nad rozlewiskiem - odc. 9/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland
23:30 Kościół Jezuitów we Lwowie; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
24:00 Magazyn śledczy Anity Gargas - /150/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Korona królów - odc 340 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Wschód; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
01:25 Zaczarowany świat... - odc. 12; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 20 - Prawdziwego Kulfona poznaje się w biedzie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Miasto skarbów - odc. 2 Twarz Marylin Monroe -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:20 Historia jednego obrazu - /127/ Przed karczmą - Józef Chełmoński; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2153 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24
04:35 Dom nad rozlewiskiem - odc. 9/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Ekspres Lodowcowy; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Którędy po sztukę - Którędy po sztukę - Maerten van Heemskerck; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland

PIĄTEK 27.03.2020 TV Polonia
06:10 Leśniczówka - odc. 91 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:35 Magazyn śledczy Anity Gargas - /150/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Czy wiesz, że... - /29/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:35 Na sygnale - odc. 253 "Dwa oblicza Błażeja" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa
13:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 9/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 M jak miłość - odc. 1494 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 M jak miłość - odc. 1495 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Korona królów - taka historia... - odc. 61 - Dzień z życia mieszczanina krakowskiego -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Domisie - Co można zrobić dziś -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /127/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Okrasa łamie przepisy -  (N); magazyn kulinarny
18:55 Wszystko przed nami - odc. 64 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Ameryki - /77/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Agatka - Agatka i Żaba Klementyna, odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Na dobre i na złe - odc. 770 Gloria -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24
22:20 Dom nad rozlewiskiem - odc. 10/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland
23:20 Z pamięci - Hotel Bristol; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Kabaret za kulisami - 12 - Rekwizyty; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Korona królów - taka historia... - odc. 61 - Dzień z życia mieszczanina krakowskiego -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Magazyn z Ameryki - /77/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:20 Domisie - Co można zrobić dziś -  (AD) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Agatka - Agatka i Żaba Klementyna, odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Na dobre i na złe - odc. 770 Gloria -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Na sygnale - odc. 253 "Dwa oblicza Błażeja" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 ROK 1920. Kalendarium
04:05 Polonia 24
04:40 Wolny Ekran - (190); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2150 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Barwy szczęścia - odc. 2151 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland

SOBOTA 28.03.2020 TV Polonia
06:10 Barwy szczęścia - odc. 2152 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Barwy szczęścia - odc. 2153 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:50 Muzyczna scena Halo Polonia - /1/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Okrasa łamie przepisy - Tajemnice domowej kiełbasy -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 280 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 3) - Lepsza przyszłość -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Na dobre i na złe - odc. 770 Gloria -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Kabaret za kulisami - 12 - Rekwizyty; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Wolny Ekran - (190); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Filmoteka Małopolska - Ania. Rzecz o Annie Dymnej; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1496 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Szansa na sukces. Opole 2020 - odc. (4); widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Mami Fatale, seria 3 - Dzikołak, odc. 30; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Młody Piłsudski - odc. 2 -  (N); serial historyczny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Ośmiu wspaniałych - /1/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Film fabularny do 1h45'
00:25 M jak miłość - odc. 1496 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Mami Fatale, seria 3 - Dzikołak, odc. 30; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
03:30 Sport; STEREO, 16:9
03:35 Młody Piłsudski - odc. 2 -  (N); serial historyczny TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Ośmiu wspaniałych - /1/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Filmoteka Małopolska - Ania. Rzecz o Annie Dymnej; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
06:10 Scena Muzyczna Kulturalni.pl - /2/; magazyn muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych

NIEDZIELA 29.03.2020 TV Polonia
06:25 The Extra Mile
06:50 Powroty - /13/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:15 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan, Polska (2020); STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej - bazylika pw. Wniebowzięcia NMP w Rzeszowie, Transmisja
14:15 Lalka - odc. 5/9 - Widziadło -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Powroty - /13/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:10 Lajk!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Leśniczówka - odc. 143 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
16:55 Leśniczówka - odc. 144 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 M jak miłość - odc. 1497 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Przyrodnik na tropie - odc. 3 - Bocian biały -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Czy wiesz, że... - /30/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Nela Mała Reporterka - odc. 82 Wodospady Islandii -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Podróże na burzowej chmurze - Klucz Minimiszka, odc. 9 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Zniewolona - odc. 23 (Krepostnaya) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019); Dla małoletnich od lat 16
21:45 Obce ciało (Obce ciało) -  (N) (AD)  112'; film obyczajowy kraj prod.Polska, Włochy, Rosja (2014); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Riccardo Leonelli - Angelo, Agnieszka Grochowska - Kris Nilska, Agata Buzek - Katarzyna, Weronika Rosati - Mira Tkacz, Ewa Krasnodębska, Sławomir Orzechowski, Chulpan Khamatova, Stanisława Celińska, Bartłomiej Żmuda, Victoria Zinny; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Studio Kultura - Niedziela z... - Niedziela z... Platonem; Dla małoletnich od lat 12
00:40 M jak miłość - odc. 1497 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Podróże na burzowej chmurze - Klucz Minimiszka, odc. 9 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Zniewolona - odc. 23 (Krepostnaya) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019); Dla małoletnich od lat 16
03:30 Obce ciało (Obce ciało) -  (N) (AD)  112'; film obyczajowy kraj prod.Polska, Włochy, Rosja (2014); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Riccardo Leonelli - Angelo, Agnieszka Grochowska - Kris Nilska, Agata Buzek - Katarzyna, Weronika Rosati - Mira Tkacz, Ewa Krasnodębska, Sławomir Orzechowski, Chulpan Khamatova, Stanisława Celińska, Bartłomiej Żmuda, Victoria Zinny; Dla małoletnich od lat 12
05:30 Niedziela z... Platonem; Dla małoletnich od lat 12

PONIEDZIAŁEK 30.03.2020 TV Polonia
06:20 wojsko - polskie.pl - odc. 94; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Zwierzaki Czytaki - odc. 72 - Mniam mniamolot; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Figu Migu - odc. 30 Kłamczucha -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz (na żywo) ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Panorama kraj
11:05 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Barwy szczęścia - odc. 2154 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 ROK 1920. Kalendarium - odc. 12; Dla małoletnich od lat 7
12:15 Wiadomości
12:30 Magazyn z Ameryki - /77/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:50 Ania. Rzecz o Annie Dymnej; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:35 program rozrywkowy
13:55 Ekspres Lodowcowy; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Młody Piłsudski - odc. 2 -  (N); serial historyczny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości
15:30 Zakochaj się w Polsce - odc. 150 Częstochowa; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:00 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Korona królów - odc 341 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Zwierzaki Czytaki - odc. 72 - Mniam mniamolot; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Figu Migu - odc. 30 Kłamczucha -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /128/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Wileńskie palmy; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2154 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 327; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Maurycy i Hawranek - odc. 9 - Plimplan; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 O mnie się nie martw s.XI odc. 2/13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Dom nad rozlewiskiem - odc. 11/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland - (313)
23:30 Opowieści Rodowiczów  50' kraj prod.Polska (2020); reż.:Jolanta Kessler - Chojecka, Małgorzata Rodowicz; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Korona królów - odc 341 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi
01:20 Zwierzaki Czytaki - odc. 72 - Mniam mniamolot; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Figu Migu - odc. 30 Kłamczucha -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Maurycy i Hawranek - odc. 9 - Plimplan; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 O mnie się nie martw s.XI odc. 2/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /128/ Uczony przy pulpicie - Hanerszoon va Rijn Rembrandt; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2154 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:35 Dom nad rozlewiskiem - odc. 11/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Powroty - /13/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:40 Nożem i widelcem - odc. 260; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Focus on Poland

WTOREK 31.03.2020 TV Polonia
06:10 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 5 - POTWÓR; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz (na żywo)
11:00 Panorama kraj
11:05 Pytanie na śniadanie
11:35 Barwy szczęścia - odc. 2155 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Wiadomości
12:30 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi
12:50 Polonia 24; STEREO, 16:9
13:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 11/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 O mnie się nie martw s.XI odc. 2/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości
15:30 Opowieści Rodowiczów  50' kraj prod.Polska (2020); reż.:Jolanta Kessler - Chojecka, Małgorzata Rodowicz; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Korona królów - odc 342 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 5 - POTWÓR; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /129/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Przystanek Zaolzie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Pod Tatrami
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2155 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Wysp - /93/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Pomysłowy Dobromir - odc. 17/20 - Żniwa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 281 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 4) - Piąta taryfa -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Dom nad rozlewiskiem - odc. 12/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland - (314)
23:30 Ocaleni - koncert (wydanie specjalne); reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:40 Korona królów - odc 342 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:05 Magazyn z Wysp - /93/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 5 - POTWÓR; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Pomysłowy Dobromir - odc. 17/20 - Żniwa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 281 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 4) - Piąta taryfa -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /129/ Po połowie śledzi - Franz Skarbina; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2155 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:35 Dom nad rozlewiskiem - odc. 12/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Przystanek Zaolzie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Pod Tatrami
05:55 Focus on Poland

ŚRODA 01.04.2020 TV Polonia
06:10 Korona królów - odc 177; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Chrześcijańska Armenia; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 A to polski właśnie... - Prima aprilis; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 A to polski właśnie... - Deptam czy depczę?; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz (na żywo)
11:00 Panorama kraj
11:05 Pytanie na śniadanie
11:35 Barwy szczęścia - odc. 2156; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Wiadomości
12:30 Magazyn z Wysp - /93/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Polonia 24; STEREO, 16:9
13:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 12/13; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ośmiu wspaniałych - /1/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości
15:30 Nieznane życie Jana Pawła II; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Korona królów - odc 343; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 A to polski właśnie... - Prima aprilis; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 A to polski właśnie... - Deptam czy depczę?; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Nela Mała Reporterka - odc. 82 Wodospady Islandii -  (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /130/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Racja stanu - (189); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2156; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Kierunek Zachód - /68/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.Niemcy (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Fortele Jonatana Koota - odc. 4 - Opowieść egzotyczna; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Echo serca s.I - odc. 16 -  (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24
22:20 Dom nad rozlewiskiem - odc. 13/13; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland
23:30 Nieznane życie Jana Pawła II; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Korona królów - odc 343; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kierunek Zachód - /68/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.Niemcy (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 A to polski właśnie... - Prima aprilis; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
01:25 A to polski właśnie... - Deptam czy depczę?; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Nela Mała Reporterka - odc. 82 Wodospady Islandii -  (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Fortele Jonatana Koota - odc. 4 - Opowieść egzotyczna; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Echo serca s.I - odc. 16 -  (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /1/ Pochodnie Nerona; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2156; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24
04:35 Dom nad rozlewiskiem - odc. 13/13; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Wileńskie palmy; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland

CZWARTEK 02.04.2020 TV Polonia
06:10 Korona królów - odc 178; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Turystyczna Jazda
06:55 Zaczarowany świat... - odc. 13; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz (na żywo)
11:00 Panorama kraj
11:05 Pytanie na śniadanie
11:35 Barwy szczęścia - odc. 2157; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Wiadomości
12:30 Kierunek Zachód - /68/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.Niemcy (2020); Dla małoletnich od lat 12
12:50 Polonia 24
13:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 13/13; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Echo serca s.I - odc. 16 -  (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości
15:30 Szansa na sukces. Opole 2020 - odc. (4); widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Korona królów - odc 344; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Zaczarowany świat... - odc. 13; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 ROK 1920. Kalendarium - odc. 13; Dla małoletnich od lat 7
17:30 Teleexpress
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /131/; teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Wschód; magazyn
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2157; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa
19:45 Dobranocka - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 21 - Lodowe królestwo; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Dobranocka - Cała Polska Czyta dzieciom - Ktoś z korytarza; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Miasto skarbów - odc. 3 Dukat Wazy -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
21:45 Polonia 24
22:05 Rozmowa Polonii; rozmowa
22:20 Halo Polonia; magazyn
23:10 Focus on Poland
23:30 Santo Subito - Niewyjaśnione uzdrowienie (Santo Subito cz. 1 - Niewyjaśnione uzdrowienie*); film dokumentalny kraj prod.Francja, Polska (2011); Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
00:30 Korona królów - odc 344; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Wschód; magazyn
01:25 Zaczarowany świat... - odc. 13; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 21 - Lodowe królestwo; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Miasto skarbów - odc. 3 Dukat Wazy -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:20 Historia jednego obrazu - /2/ Monte Cassino; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2157; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24
04:25 Rozmowa Polonii; rozmowa
04:40 Halo Polonia; magazyn
05:25 Racja stanu - (189); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland

PIĄTEK 03.04.2020 TV Polonia
06:10 Leśniczówka - odc. 92; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
07:05 Czy wiesz, że... - /30/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz (na żywo)
11:00 Panorama kraj
11:05 Pytanie na śniadanie
11:35 Na sygnale - odc. 254 "Wszystko do stracenia"; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Wiadomości
12:30 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa
12:50 Polonia 24
13:15 Rozmowa Polonii; rozmowa
13:30 Halo Polonia; magazyn
14:20 M jak miłość - odc. 1496; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości
15:30 M jak miłość - odc. 1497; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Korona królów - taka historia... - odc. 62 - Historia czy plotka - kroniki średniowiecza; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Domisie - Niedobra rada; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /132/; teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Okrasa łamie przepisy - Włoszczyzna na polskim stole; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Wszystko przed nami - odc. 65; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Przystanek Ameryka - /7/ (Przystanek Ameryka) kraj prod.USA (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Agatka - Agatka i Samolot, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Na dobre i na złe - odc. 771 Kwestia wiary; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24
22:05 Halo Polonia; magazyn
22:45 Wolny Ekran - (191); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:00 Z pamięci - Konstanty Puzyna; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland
23:30 Kabaret za kulisami - 13 - Pisanie skeczy; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Korona królów - taka historia... - odc. 62 - Historia czy plotka - kroniki średniowiecza; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Przystanek Ameryka - /7/ (Przystanek Ameryka) kraj prod.USA (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:20 Domisie - Niedobra rada; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Agatka - Agatka i Samolot, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Na dobre i na złe - odc. 771 Kwestia wiary; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Na sygnale - odc. 254 "Wszystko do stracenia"; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 ROK 1920. Kalendarium - odc. 13; Dla małoletnich od lat 7
04:05 Polonia 24
04:20 Halo Polonia; magazyn
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2154; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Barwy szczęścia - odc. 2155; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland

SOBOTA 04.04.2020 TV Polonia
06:10 Barwy szczęścia - odc. 2156; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Barwy szczęścia - odc. 2157; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda Flesz (na żywo)
11:20 Polonia 24
11:40 Halo Polonia; magazyn
12:15 Okrasa łamie przepisy; magazyn kulinarny
12:50 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 281 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 4) - Piąta taryfa -  (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Na dobre i na złe - odc. 771 Kwestia wiary; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Kabaret za kulisami - 13 - Pisanie skeczy; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Wolny Ekran - (191); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Kulturalni PL - (502); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress
17:55 M jak miłość - odc. 1498; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Szansa na sukces. Opole 2020 - odc. (5); widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Mami Fatale, seria 3 - Bracia Fromage, odc. 31; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Młody Piłsudski - odc. 3; serial historyczny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Ośmiu wspaniałych
22:35 Wielki test - Prima Aprilis
00:25 M jak miłość - odc. 1498; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Mami Fatale, seria 3 - Bracia Fromage, odc. 31; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Młody Piłsudski - odc. 3; serial historyczny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Ośmiu wspaniałych
04:25 Szansa na sukces. Opole 2020 - odc. (5); widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Kulturalni PL - (502); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

NIEDZIELA 05.04.2020 TV Polonia
06:25 Zakochaj się w Polsce
06:50 Powroty - /14/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda Flesz (na żywo)
11:20 Ziarno
11:50 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:50 Z pamięci - Bohdan Korzeniewski; felieton; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Transmisja Mszy Świętej, Transmisja
15:05 Lalka - odc. 6/9 - Wiejskie rozrywki; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Powroty - /14/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Leśniczówka - odc. 145; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress
17:55 M jak miłość - odc. 1499; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Przyrodnik na tropie - odc. 4 - Łątka dzieweczka -  (JM); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Czy wiesz, że... - /31/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Nela Mała Reporterka - odc. 83 Jezioro Inle -  (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Podróże na burzowej chmurze - Śliwka Wiedźmy Wiatrów, odc. 10 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Zniewolona - odc. 24 (Krepostnaya); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019); Dla małoletnich od lat 16
21:45 Uwaga - Premiera! - Prosta historia o morderstwie  85'; dramat kraj prod.Polska (2016); reż.:Arkadiusz Jakubik; wyk.:Filip Plawiak, Andrzej Chyra, Kinga Preis, Anna Smołowik; Dla małoletnich od lat 16
23:35 Niedziela z... Józefem Wilkoniem; Dla małoletnich od lat 12
00:25 M jak miłość - odc. 1499; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Zakochaj się w Polsce - odc. 159 Pławniowice; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Podróże na burzowej chmurze - Śliwka Wiedźmy Wiatrów, odc. 10 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Zniewolona - odc. 24 (Krepostnaya); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019); Dla małoletnich od lat 16
03:35 Uwaga - Premiera! - Prosta historia o morderstwie  85'; dramat kraj prod.Polska (2016); reż.:Arkadiusz Jakubik; wyk.:Filip Plawiak, Andrzej Chyra, Kinga Preis, Anna Smołowik; Dla małoletnich od lat 16
05:30 Niedziela z... Józefem Wilkoniem; Dla małoletnich od lat 12


Oznaczenia programów z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych:
(N) – program z napisami dla niesłyszących (txt)
(JM) – program z tłumaczeniem na język migowy
(AD) – program zawierający audiodyskrypcję