Dzisiaj jest środa, 18 września 2019 | Stefanii, Irmy, Stanisława

tratwa

Program TVP Polonia

NIEDZIELA 15.09.2019 TV Polonia
06:25 The Extra Mile - odc. 13; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Lajk!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Z pamięci; felieton
07:15 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:25 Wolny Ekran - (162); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:45 Przyrodnik na tropie - odc. 2 - Bóbr -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Ziarno - Wierzę w Boga!; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:30 Spotkanie ze Świętym; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Stanisława Kostki w Płocku; STEREO, 16:9, Transmisja
14:20 Alternatywy 4 - odc. 2/9 - Przeprowadzka -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Dożynki Prezydenckie - Spała 2019; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Leśniczówka - odc. 89 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
16:55 Leśniczówka - odc. 90 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
17:20 A więc wojna - /15/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Opole 2019 na bis /16/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 M jak miłość - odc. 1445 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - 2019; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 A to polski właśnie... - Czym się różni ważenie od warzenia?; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Nela Mała Reporterka - odc. 46 Gdzie rosną ananasy? -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Pamiętnik Florki s.II - Stare i nowe, odc. 20 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Blondynka - odc. 80* (seria VII, odc. 2) Kapitan -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Katyń -  (N)  116'; dramat; reż.: Andrzej Wajda; wyk.: Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Niedziela z... twórczością Zbigniewa Wodeckiego; Dla małoletnich od lat 12
00:25 M jak miłość - odc. 1445 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Zakochaj się w Polsce - odc. 113 Chełmno -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Pamiętnik Florki s.II - Stare i nowe, odc. 20 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Blondynka - odc. 80* (seria VII, odc. 2) Kapitan -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 A więc wojna - /15/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Katyń -  (N)  116'; dramat kraj prod. Polska (2007); reż.: Andrzej Wajda; wyk.: Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12

PONIEDZIAŁEK 16.09.2019 TV Polonia
06:20 wojsko - polskie.pl - odc. 70; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Supełkowe ABC - odc. 139 -  (JM); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Figu Migu - odc. 2 Raz dwa trzy -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Wolny ekran - Szorty - odc. 153 short 01; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Kulturalni PL - (473); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Racja stanu - (161); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /62/ Powrót z polowania na niedźwiedzia - Julian Fałat; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Przystanek Ameryka. Polskie korzenie w USA; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
13:10 Barwy szczęścia - odc. 2044 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Blondynka - odc. 80* (seria VII, odc. 2) Kapitan -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 One. Kobiety kultury - Patrycja Volny -  (JM); magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
15:10 A w nas Polska ciągle się tli; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Korona królów - odc 233 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Astronarium - (79) - Cywilizacje pozaziemskie; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:55 Supełkowe ABC - odc. 139 -  (JM); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Figu Migu - odc. 2 Raz dwa trzy -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /63/ Paul Neuen - Olga Boznańska; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:45 A więc wojna
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /1/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2044 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 301; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygody Kota Filemona - Kocie drogi; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 O mnie się nie martw s.X odc. 1/13 -  (N)  44'; serial komediowy TVP kraj prod.  Polska (2019); reż.: Filip Zylber; wyk.: Krzysztof Stelmaszczyk, Andrzej Andrzejewski, Marcin Korcz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Oliwia Dąbrowska, Joanna Kurowska, Katarzyna Ankudowicz; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii - (474); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Focus on Poland - (180)
23:30 Ziemia czerwonych drzew  45'; film dokumentalny kraj prod.  Polska (2019); reż.: Mirosław Olszycki; Dla małoletnich od lat 12
00:20 A więc wojna
00:30 Korona królów - odc 233 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Nad Niemnem -  Magazyn Polaków na Białorusi odc. 301; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Supełkowe ABC - odc. 139 -  (JM); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Figu Migu - odc. 2 Raz dwa trzy -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Kota Filemona - Kocie drogi; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:30 O mnie się nie martw s.X - s. X odc. 1/13 -  (N)  44'; serial komediowy TVP kraj prod.  Polska (2019); reż.: Filip Zylber; wyk.: Krzysztof Stelmaszczyk, Andrzej Andrzejewski, Marcin Korcz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Oliwia Dąbrowska, Joanna Kurowska, Katarzyna Ankudowicz; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /63/ Paul Neuen - Olga Boznańska; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2044 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Rozmowa Polonii - (474); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Wolny Ekran - (162); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
05:40 Nożem i widelcem - odc. 248 -; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Focus on Poland

WTOREK 17.09.2019 TV Polonia
06:10 Pożyteczni.pl; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 142 Kto tutaj mieszka?; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Zwierzaki Czytaki - odc. 65 - Kocur, który tak mówił; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Wolny ekran - Szorty - odc. 153 short 02; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:25 Rozmowa Polonii - (474); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /63/ Paul Neuen - Olga Boznańska; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 301; Dla małoletnich od lat 12
13:10 Barwy szczęścia - odc. 2045 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Stulecie Winnych - odc. 1 -  (N)  44'; serial TVP kraj prod.  Polska (2019); reż.: Piotr Trzaskalski; wyk.: Barbara Wypych, Katarzyna Kwiatkowska, Witold Dębicki, Iwona Bielska, Katarzyna Wajda, Sebastian Łach, Dariusz Majchrzak, Krzysztof Kwiatkowski, Zuzanna Lit, Artur Sokólski; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Ziemia czerwonych drzew  45'; film dokumentalny kraj prod.  Polska (2019); reż.: Mirosław Olszycki; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Z pamięci - /4/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Korona królów - odc 234 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Trzy mosty; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 142 Kto tutaj mieszka?; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Zwierzaki Czytaki - odc. 65 - Kocur, który tak mówił; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /64/ Chodkiewicz pod Chocimiem - Józef Brandt; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Opole 2019 na bis /15/; koncert; Dla małoletnich od lat 12
17:45 A więc wojna
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /2/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Koło pióra -  (JM); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2045 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Wysp - /67/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.  Wielka Brytania (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Wyprawa profesora Gąbki - odc. 3 - Ucieczka Deszczowców; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz s.XXI - odc. 269 (Ojciec Mateusz XXI, odc. 5) - Figiel -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii - (475); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Focus on Poland - (181)
23:30 Gala Nagród Mediów Publicznych - retransmisja; relacja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 A więc wojna
00:40 Korona królów - odc 234 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:05 Magazyn z Wysp - /67/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.  Wielka Brytania (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 142 Kto tutaj mieszka?; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Wolny ekran - Szorty - Dzieci - odc. 153 short dziecko 01; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Wyprawa profesora Gąbki - odc. 3 - Ucieczka Deszczowców; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Ojciec Mateusz s.XXI - odc. 269 (Ojciec Mateusz XXI, odc. 5) - Figiel -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /64/ Chodkiewicz pod Chocimiem - Józef Brandt; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2045 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Rozmowa Polonii - (475); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Trzy mosty; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland

ŚRODA 18.09.2019 TV Polonia
06:10 Korona królów - odc 125 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Otwarci wiarą, nadzieją i miłością; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 A to polski właśnie... - Czym się różni ważenie od warzenia?; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 A to polski właśnie... - W marcu jak w garncu; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Wolny ekran - Szorty - odc. 154 short 01; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:25 Rozmowa Polonii - (475); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /64/ Chodkiewicz pod Chocimiem - Józef Brandt; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Magazyn z Wysp - /67/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.  Wielka Brytania (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Barwy szczęścia - odc. 2046 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 O mnie się nie martw s.X odc. 1/13 -  (N)  44'; serial komediowy TVP kraj prod.  Polska (2019); reż.: Filip Zylber; wyk.: Krzysztof Stelmaszczyk, Andrzej Andrzejewski, Marcin Korcz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Oliwia Dąbrowska, Joanna Kurowska, Katarzyna Ankudowicz; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Świat od świtu do zmierzchu - Baku od świtu do zmierzchu  58'; cykl dokumentalny kraj prod.  Polska (2015); reż.: Maciej Drygas, Mirosław Dembiński; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Korona królów - odc 235 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Jak to działa - odc. 143 Sztuczna inteligencja czy jest się czego bać?; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 A to polski właśnie... - Czym się różni ważenie od warzenia?; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 A to polski właśnie... - W marcu jak w garncu; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Nela Mała Reporterka - odc. 46 Gdzie rosną ananasy? -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /65/ Tryptyk z legenda św. Jadwigi Śląskiej - Mistrz z Wielowsi; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:45 A więc wojna
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /3/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Zrób to ze smakiem; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2046 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Kierunek Zachód - /42/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.  Niemcy (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Bajka o bajkach - Śledztwo; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Za marzenia s.II odc. 3/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii - (476); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Focus on Poland - (182), Transmisja
23:30 Świat od świtu do zmierzchu - Baku od świtu do zmierzchu  58'; cykl dokumentalny kraj prod.  Polska (2015); reż.: Maciej Drygas, Mirosław Dembiński; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Korona królów - odc 235 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:55 A więc wojna
01:00 Kierunek Zachód - /42/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.  Niemcy (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 A to polski właśnie... - Czym się różni ważenie od warzenia?; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
01:25 A to polski właśnie... - W marcu jak w garncu; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Nela Mała Reporterka - odc. 46 Gdzie rosną ananasy? -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Bajka o bajkach - Śledztwo; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport
02:35 Za marzenia s.II odc. 3/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /65/ Tryptyk z legenda św. Jadwigi Śląskiej - Mistrz z Wielowsi; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2046 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24
04:25 Rozmowa Polonii - (476); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 A w nas Polska ciągle się tli; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland

CZWARTEK 19.09.2019 TV Polonia
06:10 Korona królów - odc 126 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Turystyczna Jazda - odc. 102 Bieszczady Cisna; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Nieziemscy - odc. 14 Infekcja; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Wolny ekran - Szorty - odc. 154 short 02; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:25 Rozmowa Polonii - (476); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /65/ Tryptyk z legenda św. Jadwigi Śląskiej - Mistrz z Wielowsi; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Kierunek Zachód - /42/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.  Niemcy (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Barwy szczęścia - odc. 2047 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 M jak miłość - odc. 1444 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Za marzenia s.II odc. 3/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Pod Tatrami; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Korona królów - odc 236 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Nieziemscy - odc. 14 Infekcja; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /66/ Portret Marii Ludwiki Gonzagi przyszłej królowej Polski - Justus van Egmont; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:45 A więc wojna
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /4/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Racja stanu - (162); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2047 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka; magazyn kraj prod.  Litwa
19:45 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 20 - Żeby kózka nie skakała...; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pitbull - odc. 11 -  (N); serial policyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii - (477); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Focus on Poland - (183)
23:30 A w nas Polska ciągle się tli; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
24:00 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
00:25 A więc wojna
00:30 Korona królów - odc 236 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Nieziemscy - odc. 14 Infekcja; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 20 - Żeby kózka nie skakała...; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pitbull - odc. 11 -  (N); serial policyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:20 Historia jednego obrazu - /66/ Portret Marii Ludwiki Gonzagi przyszłej królowej Polski - Justus van Egmont; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2047 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Rozmowa Polonii - (477); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Halo Polonia; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Racja stanu - (162); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland

PIĄTEK 20.09.2019 TV Polonia
06:10 Leśniczówka - odc. 65 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:35 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
07:05 Czy wiesz, że...  /2/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Wolny ekran - Szorty - Dzieci - odc. 153 short dziecko 02; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Wolny ekran - Szorty - odc. 155 short 01; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:25 Rozmowa Polonii - (477); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu - /66/ Portret Marii Ludwiki Gonzagi przyszłej królowej Polski - Justus van Egmont; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Wilnoteka; magazyn kraj prod.  Litwa
13:10 Na sygnale - odc. 226 "Nigdy nie wiesz" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 M jak miłość - odc. 1445 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019 - odc. (1); widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Wiadomości
15:55 Korona królów - taka historia... - odc. 39 - Pomnik Kazimierza Wielkiego -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Baw się słowami - Wiosna jest radosna s. IV; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:40 Baw się słowami - Świat zmysłów s. IV; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:55 Domisie - Bazyli - Sobieradek; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /67/ Żółty dom - Michał Rouba; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:45 A więc wojna
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /5/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Okrasa łamie przepisy - Jak jeść by dłużej żyć -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Wszystko przed nami - odc. 38 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Ameryki - /64/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.  USA (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Rodzina Treflików - Przyjaźń, odc. 29 -  (JM); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport
20:45 Na dobre i na złe - odc. 743 Matko jedyna -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:45 Wolny Ekran - (163); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:00 Z pamięci - /5/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland - (184); STEREO, 16:9
23:30 Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019 - odc. (1); widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
00:25 A więc wojna
00:35 Korona królów - taka historia... - odc. 39 - Pomnik Kazimierza Wielkiego -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Magazyn z Ameryki - /64/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.  USA (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:20 Domisie - Bazyli - Sobieradek; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Rodzina Treflików - Przyjaźń, odc. 29 -  (JM); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Na dobre i na złe - odc. 743 Matko jedyna -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Na sygnale - odc. 226 "Nigdy nie wiesz" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Historia jednego obrazu - /67/ Żółty dom - Michał Rouba; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2044 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Barwy szczęścia - odc. 2045 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland

SOBOTA 21.09.2019 TV Polonia
06:10 Barwy szczęścia - odc. 2046 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Barwy szczęścia - odc. 2047 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda Flesz; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Wolny ekran - Szorty - odc. 155 short 02; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:55 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:10 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Okrasa łamie przepisy - Banany zamiast ziemniaków -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Ojciec Mateusz s.XXI - odc. 269 (Ojciec Mateusz XXI, odc. 5) - Figiel -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Na dobre i na złe - odc. 743 Matko jedyna -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Jarocin Festiwal 2019. Muzyka Wolności; koncert; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Taka to robota czyli kabaretowy przegląd zawodów - Lekarz; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
15:50 A więc wojna
16:00 Kulturalni PL - (474); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 M jak miłość - odc. 1446 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019 - odc. (2); widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Mami Fatale, seria 1 - Śnieżne wojny, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Stulecie Winnych - odc. 2 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Wkręceni w randkę - (2); reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Opole 2018 na bis /24/; koncert; Dla małoletnich od lat 12
23:00 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 M jak miłość - odc. 1446 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:55 Dobranocka za oceanem - Mami Fatale, seria 1 - Śnieżne wojny, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:10 Wiadomości
02:40 Sport; STEREO, 16:9
02:40 Stulecie Winnych - odc. 2 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 A więc wojna
03:40 Cudownie ocalony -  (N)  91'; komedia kraj prod.  Polska (2004); reż.: Janusz Zaorski; wyk.: Marian Opania, Ewa Kasprzyk, Edyta Jungowska, Sławomir Pacek, Wiktor Zborowski, Elżbieta Jarosik, Krzysztof Zaleski, Bartosz Opania, Łukasz Lewandowski, Leszek Malinowski; Dla małoletnich od lat 16
05:15 W rytmie disco - /9/ Marika; magazyn muzyczny; Dla małoletnich od lat 7
05:25 Kulturalni PL - (474); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

NIEDZIELA 22.09.2019 TV Polonia
06:25 The Extra Mile
06:50 W rytmie disco - /7/ Krzysztof Jaryczewski; magazyn muzyczny; Dla małoletnich od lat 7
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda Flesz; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Wolny Ekran - (163); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Przyrodnik na tropie -  (N)
11:15 Czy wiesz, że... - /3/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Ziarno - Bądźcie Rybakami ludzi!; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.  Watykan (2019); STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Spotkanie ze Świętym; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Jana Pawła II w Biłgoraju, Transmisja
14:20 Alternatywy 4 - odc. 3/9 - Pierwsza noc -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Polsko - Czeska pogoda - Festiwal Kultury i Piosenki Polskiej i Czeskiej Kudowa Zdrój 2019; koncert; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Prywatne życie zwierząt - sezon 3 - (odc. 1) -  (N); reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Leśniczówka - odc. 91 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
16:55 Leśniczówka - odc. 92 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
17:20 A więc wojna
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 M jak miłość - odc. 1447 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - 2019; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Wolny ekran - Szorty - Dzieci - odc. 154 short dziecko 01; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:15 A to polski właśnie... - Jedna jaskółka wiosny nie czyni; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:20 A to polski właśnie... - You Tube; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Nela Mała Reporterka - odc. 47 Malutki słonik -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Pamiętnik Florki s.II - Zakupy, odc. 21 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Blondynka - odc. 81* (seria VII, odc. 3) - Nie chodzi o mnie -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Teatr Telewizji - Msza za miasto Arras  80'; spektakl teatralny kraj prod.  Polska (2015); wyk.: Janusz Gajos; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Niedziela z... rolami Bogumiła Kobieli; Dla małoletnich od lat 12
00:25 M jak miłość - odc. 1447 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Zakochaj się w Polsce - odc. 129 Wałbrzych -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Pamiętnik Florki s.II - Zakupy, odc. 21 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Blondynka - odc. 81* (seria VII, odc. 3) - Nie chodzi o mnie -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:25 A więc wojna
03:35 Film fabularny -  (N)
05:15 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - 2019; koncert; Bez ograniczeń wiekowych

PONIEDZIAŁEK 23.09.2019 TV Polonia
06:20 wojsko - polskie.pl
06:45 Supełkowe ABC - odc. 140 -  (JM); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Figu Migu - odc. 3 Gospodarstwo -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Kulturalni PL - (474); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Racja stanu - (162); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu - /67/ Żółty dom - Michał Rouba; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Magazyn z Ameryki - /64/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.  USA (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:10 Barwy szczęścia - odc. 2048 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Blondynka - odc. 81* (seria VII, odc. 3) - Nie chodzi o mnie -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 One. Kobiety kultury - Katarzyna Kwiatkowska; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Nanda Devi East. Góra Szczęścia.; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Wiadomości
15:55 Korona królów - odc 237 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Astronarium - (80) - Korona Słoneczna; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:55 Supełkowe ABC - odc. 140 -  (JM); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Figu Migu - odc. 3 Gospodarstwo -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /68/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:45 A więc wojna
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /6/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2048 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 302; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygody Kota Filemona - Szukaj wiatru w polu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 O mnie się nie martw s. X odc. 2/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii; rozmowa
22:20 Halo Polonia; magazyn
23:10 Focus on Poland - (185)
23:30 Polski nie zniszczy nic na świecie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /125/ - "Walc Embarras" - Irena Santor; Bez ograniczeń wiekowych
00:20 A więc wojna
00:30 Korona królów - odc 237 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Nad Niemnem -- Magazyn Polaków na Białorusi odc. 302; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Supełkowe ABC - odc. 140 -  (JM); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Figu Migu - odc. 3 Gospodarstwo -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Kota Filemona - Szukaj wiatru w polu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 O mnie się nie martw s.X odc. 2/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /68/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2048 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24
04:25 Rozmowa Polonii; rozmowa
04:40 Halo Polonia; magazyn
05:20 Wolny Ekran - (163); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:40 Nożem i widelcem; magazyn kulinarny

WTOREK 24.09.2019 TV Polonia
06:10 Anna Dymna - spotkajmy się
06:45 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 143 Szukamy wiosny; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Zwierzaki Czytaki - odc. 66 - Turbo uzdrawiacz; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Polonia 24
11:25 Rozmowa Polonii; rozmowa
11:40 Halo Polonia; magazyn
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu - /68/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 302; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Barwy szczęścia - odc. 2049 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Stulecie Winnych - odc. 2 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Polski nie zniszczy nic na świecie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Z pamięci - /7/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Wiadomości
15:55 Korona królów - odc 238 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Zakochaj się w Polsce - odc. 129 Wałbrzych -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 143 Szukamy wiosny; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Zwierzaki Czytaki - odc. 66 - Turbo uzdrawiacz; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /69/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:45 A więc wojna
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /7/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Koło pióra; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2049 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Wysp - /68/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.  Wielka Brytania (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Wyprawa profesora Gąbki - odc. 4 - Odkrycie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz s.XXI - odc. 270 (Ojciec Mateusz XXI, odc. 6) - Iluzjonista -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii; rozmowa
22:20 Halo Polonia; magazyn
23:10 Focus on Poland - (186)
23:30 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:25 A więc wojna
00:30 Korona królów - odc 238 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Magazyn z Wysp - /68/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.  Wielka Brytania (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 143 Szukamy wiosny; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Wyprawa profesora Gąbki - odc. 4 - Odkrycie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - Czytanie przed spaniem - Rymowanki na niepogodę; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Ojciec Mateusz s.XXI - odc. 270 (Ojciec Mateusz XXI, odc. 6) - Iluzjonista -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /69/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2049 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24
04:25 Rozmowa Polonii; rozmowa
04:40 Halo Polonia; magazyn
05:25 Koło pióra; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland

ŚRODA 25.09.2019 TV Polonia
06:10 Korona królów - odc 127 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Łaska, miłość, działanie; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 A to polski właśnie... - Jedna jaskółka wiosny nie czyni; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 A to polski właśnie... - You Tube; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Polonia 24
11:25 Rozmowa Polonii; rozmowa
11:40 Halo Polonia; magazyn
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu - /69/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Magazyn z Wysp - /68/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.  Wielka Brytania (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Barwy szczęścia - odc. 2050 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 O mnie się nie martw s. X odc. 2/13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Świat od świtu do zmierzchu - Stambuł od świtu do zmierzchu; cykl dokumentalny; reż.: Maciej Drygas, Mirosław Dembiński; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Nożem i widelcem; magazyn kulinarny
15:45 Wiadomości
15:55 Korona królów - odc 239 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Jak to działa - odc. 145 Grzyby; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 A to polski właśnie... - Jedna jaskółka wiosny nie czyni; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
16:57 A to polski właśnie... - You Tube; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Nela Mała Reporterka - odc. 47 Malutki słonik -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /70/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:45 A więc wojna
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /8/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Przystanek Zaolzie
18:45 Którędy po sztukę s.II - Grupa Azorro; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2050 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Kierunek Zachód - /43/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.  Niemcy (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Podróże do bajek - odc. 1 - O królewnie, która spać nie mogła; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Za marzenia s.II odc. 4/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii; rozmowa
22:20 Halo Polonia; magazyn
23:10 Focus on Poland - (187)
23:30 Świat od świtu do zmierzchu - Stambuł od świtu do zmierzchu; cykl dokumentalny; reż.: Maciej Drygas, Mirosław Dembiński; Dla małoletnich od lat 12
00:20 A więc wojna
00:30 Korona królów - odc 239 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kierunek Zachód - /43/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.  Niemcy (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 A to polski właśnie... - Jedna jaskółka wiosny nie czyni; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
01:25 A to polski właśnie... - You Tube; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Nela Mała Reporterka - odc. 47 Malutki słonik -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Podróże do bajek - odc. 1 - O królewnie, która spać nie mogła; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Za marzenia s.II odc. 4/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /70/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2050 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24
04:25 Rozmowa Polonii; rozmowa
04:40 Halo Polonia; magazyn
05:30 Nanda Devi East. Góra Szczęścia.; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych

CZWARTEK 26.09.2019 TV Polonia
06:10 Korona królów - odc 128 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Turystyczna Jazda - odc. 101 Region Trenczyn; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Nieziemscy - odc. 13 Ognisko; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Polonia 24
11:25 Rozmowa Polonii; rozmowa
11:40 Halo Polonia; magazyn
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu - /70/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Kierunek Zachód - /43/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.  Niemcy (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Barwy szczęścia - odc. 2051 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 M jak miłość - odc. 1446 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Za marzenia s.II odc. 4/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Pod Tatrami
15:45 Wiadomości
15:55 Korona królów - odc 240 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Nieziemscy - odc. 13 Ognisko; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /71/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:45 A więc wojna
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /9/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Racja stanu - (163); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2051 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka; magazyn kraj prod.  Litwa
19:45 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 21 - Napad na dyliżans; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Pitbull - odc. 12 -  (N); serial policyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii; rozmowa
22:20 Halo Polonia; magazyn
23:10 Focus on Poland - (188); STEREO, 16:9
23:30 Nanda Devi East. Góra Szczęścia.; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
00:25 A więc wojna
00:30 Korona królów - odc 240 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Nieziemscy - odc. 13 Ognisko; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 21 - Napad na dyliżans; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pitbull - odc. 12 -  (N); serial policyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:20 Historia jednego obrazu - /71/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2051 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24
04:25 Rozmowa Polonii; rozmowa
04:40 Halo Polonia; magazyn
05:25 Racja stanu - (163); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland

PIĄTEK 27.09.2019 TV Polonia
06:10 Leśniczówka - odc. 66 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:35 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
07:05 Czy wiesz, że... - /3/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Polonia 24
11:25 Rozmowa Polonii; rozmowa
11:40 Halo Polonia; magazyn
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu - /71/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Wilnoteka; magazyn kraj prod.  Litwa
13:10 Na sygnale - odc. 227 "Mądrzejszy ustępuje" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 M jak miłość - odc. 1447 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019 - odc. (2); widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Wiadomości
15:55 Korona królów - taka historia... - odc. 40 - Precz z Węgrami -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Baw się słowami - Wielkanocne tradycje s. IV; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:40 Baw się słowami - Robić czy zrobić? s. IV; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:55 Domisie - Domisiowe ZOO -  (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /72/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:45 A więc wojna
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /10/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Okrasa łamie przepisy - Banany zamiast ziemniaków -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Wszystko przed nami - odc. 39 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Reportaż
19:45 Dobranocka - Rodzina Treflików - Duch, odc. 30 -  (JM); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Na dobre i na złe - odc. 744 Prawy krzyżowy -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Halo Polonia; magazyn
22:45 Wolny Ekran - (164); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:00 Z pamięci - /12/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland - (189); STEREO, 16:9
23:30 Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019 - odc. (2); widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 A więc wojna
00:35 Korona królów - taka historia... - odc. 40 - Precz z Węgrami -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Reportaż
01:20 Domisie - Domisiowe ZOO -  (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Rodzina Treflików - Duch, odc. 30 -  (JM); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Na dobre i na złe - odc. 744 Prawy krzyżowy -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Na sygnale - odc. 227 "Mądrzejszy ustępuje" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Historia jednego obrazu - /72/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polonia 24
04:20 Halo Polonia; magazyn
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2048 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Barwy szczęścia - odc. 2049 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland - (189); STEREO, 16:9

SOBOTA 28.09.2019 TV Polonia
06:10 Barwy szczęścia - odc. 2050 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Barwy szczęścia - odc. 2051 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda Flesz; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Polonia 24
11:10 Halo Polonia; magazyn
11:50 Ojciec Mateusz s.XXI - odc. 270 (Ojciec Mateusz XXI, odc. 6) - Iluzjonista -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Na dobre i na złe - odc. 744 Prawy krzyżowy -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Czar Par - (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Czar Par - (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 A więc wojna
16:00 Kulturalni PL - (475); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 M jak miłość - odc. 1448 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019 - odc. (3); widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Mami Fatale, seria 1 - Gang Kapeluszników, odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Stulecie Winnych - odc. 3 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Wkręceni w randkę - (3); reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Wielki test o Ekologii; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 M jak miłość - odc. 1448 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:30 Opole 2019 na bis /19/; koncert; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Mami Fatale, seria 1 - Gang Kapeluszników, odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Stulecie Winnych - odc. 3 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 A więc wojna
04:05 Czar Par - (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Czar Par - (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Kulturalni PL - (475); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

NIEDZIELA 29.09.2019 TV Polonia
06:40 The Extra Mile
07:05 Z pamięci - /7/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda Flesz; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Pogoda Flesz niedziela
10:30 Wolny Ekran - (164); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Przyrodnik na tropie -  (N)
11:15 Czy wiesz, że... - /4/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Ziarno - Różaniec Tajemnice Światła!; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.  Watykan (2019); STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Spotkanie ze Świętym; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Jacka w Gliwicach Sośnicy; STEREO, 16:9, Transmisja
14:15 Reportaż
15:00 Alternatywy 4 - odc. 4/9 - Profesjonaliści -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Lajk!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Leśniczówka - odc. 93 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
16:55 Leśniczówka - odc. 94 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
17:20 A więc wojna
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 M jak miłość - odc. 1449 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - 2019; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 A to polski właśnie... - Złoty; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:20 A to polski właśnie... - Proszę panią, czy proszę pani?; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Nela Mała Reporterka - odc. 48 Nurkowanie w głębinach -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Pamiętnik Florki s.II - Potworny bałagan, odc. 22 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Blondynka - odc. 82* (seria VII, odc. 4) - Pomyłka? -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Wenecja -  (N) (AD)  114'; dramat; reż.: Jan Jakub Kolski; wyk.: Magadlena Cielecka, Agnieszka Grochowska, Julia Kijowska, Grażyna Błęcka-Kolska, Marcin Walewski;
00:10 Reportaż
00:25 M jak miłość - odc. 1449 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Zakochaj się w Polsce - odc. 147 Opole -  (N); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Pamiętnik Florki s.II - Potworny bałagan, odc. 22 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Blondynka - odc. 82* (seria VII, odc. 4) - Pomyłka? -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 A więc wojna
04:05 Wenecja -  (N) (AD)  114'; dramat; reż.: Jan Jakub Kolski; wyk.: Magadlena Cielecka, Agnieszka Grochowska, Julia Kijowska, Grażyna Błęcka-Kolska, Marcin Walewski;
06:00 Reportaż

Oznaczenia programów z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych:
(N) – program z napisami dla niesłyszących (txt)
(JM) – program z tłumaczeniem na język migowy)
(AD) – program zawierający audiodyskrypcję